Żory szukają partnerów

Możliwość komentowania Żory szukają partnerów została wyłączona, 07/10/2011, przez␣, w␣inwestycje, komercyjne, lokalne, miasta, nieruchomości, regiony, śląskie

W samym sercu miasta powstanie pełne życia centrum aktywności i rozrywki. W Gimnazjonie, obiekcie planowanym do realizacji w formule PPP będą znajdować się m.in. sale taneczne, sale do ćwiczeń, izolowane akustycznie pomieszczenia oraz sala wielofunkcyjna wyposażona w profesjonalną instalację kinową z widownią znajdującą się także na antresoli. Nowoczesny architektonicznie budynek o powierzchni ok. 2 700 m kw. będzie umożliwiał uprawianie różnego rodzaju tańca, sztuk walki, gimnastyki artystycznej czy przeprowadzanie prób zespołów muzycznych, a także organizację różnego rodzaju imprez czy pokazów.

Istotną korzyścią dla partnera prywatnego oprócz możliwości budowy Gimnazjonu i zarządzania powstałą infrastrukturą jest prawo do budowy komercyjnego obiektu na sąsiedniej niezabudowanej nieruchomości i pobierania pożytków z obu powstałych obiektów.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy w formule PPP w zakresie realizacji ww. inwestycji, prosimy o bezpośredni kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Żory tel. 32 43 48 244, e-mail: sir@um.zory.pl.

Omnie Justyna Kostrzewska

Avatar
Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.