Znamy już wykonawcę dwóch odcinków S17

Znamy już wykonawcę dwóch odcinków S17
Możliwość komentowania Znamy już wykonawcę dwóch odcinków S17 została wyłączona, 23/09/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, mazowieckie

Wczoraj Budimex podpisał umowę z GDDKiA na realizację dwóch odcinków S17 w mazowieckim:  od obwodnicy Garwolina do obwodnicy Gończyc i od obwodnicy Gończyc do granicy z województwem lubelskim. Ich łączna długość to 25,2 km. Trasa zostanie otwarta dla kierowców w 2019 roku.

Budimex na zrealizowanie inwestycji będzie miał 37 miesięcy (nie wliczając w to okresów zimowych). Zadaniem Budimexu będzie przebudowanie obecnej DK-17 do parametrów drogi ekspresowej, wybudowanie trzech węzłów drogowych oraz rozebranie obecnych obiektów mostowych i w ich miejscu postawienie nowych. Proejkt jest realizowany w trybie „projektuj i buduj”.

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.