Zmiany w ruchu w rocznicę Powstania Warszawskiego

Zmiany w ruchu w rocznicę Powstania Warszawskiego
Możliwość komentowania Zmiany w ruchu w rocznicę Powstania Warszawskiego została wyłączona, 31/07/2013, przez␣, w␣Headline

Już w środę rozpoczynają się obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. W związku z tym mieszkańców czekają liczne utrudnienia.

Zakaz ruchu będzie obowiązywał na ul. Przyokopowej, a także Długiej. Od godz. 17.00 samochody nie wjadą na ulicę Miodową na odcinku od Kapucyńskiej do Świętojerskiej. Linie 116, 178, 180, 503, 518 i N44 pojadą objazdami.

W czwartek z kolei trudno będzie przejechać ulicą Puławską, Dworkową i Alejami Ujazdowskimi. Nie będzie można parkować przy ul. Jana Matejki i na Wiejskiej, a także przy Cmentarzu Wolskim. Po południu odbędzie się marsz spod Urzędu Dzielnicy Bemowo na cmentarz Powstańców Warszawy. Wieczorem rozpocznie się koncert na Starym Mieście, co może powodować utrudnienia w ruchu w okolicach Placu Zamkowego.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.