Złota 44 znów w sprzedaży

Złota 44 znów w sprzedaży
Możliwość komentowania Złota 44 znów w sprzedaży została wyłączona, 23/04/2013, przez␣, w␣apartamenty, mieszkaniowe, nieruchomości, Śródmieście, Warszawa

zlota44_orcoDo kupienia będzie 200 apartamentów, czyli zdecydowana większość. Obecnie sprzedanych i zarezerwowanych jest nieco poniżej 25 proc. Kilku klientów odstąpiło od umów, a dodatkowo przeprojektowana została część mieszkań, w wyniku czego powstało 15 dodatkowych. Gotowy budynek będzie miał znacznie więcej udogodnień i lepszy standard wykończenia, niż pierwotnie planowaliśmy. Będzie to bonus dla klientów, którzy zdecydowali się na zakup apartamentu jeszcze przed kryzysem.

Przypominamy, że jeszcze w zeszłym roku spółka informowała, że 30 proc. z 251 apartamentów zostało sprzedane lub zarezerwowane. Jednak przedłużająca się budowa mogła zniechęcać nabywców.

Źródło:

http://www.pb.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.