Zielony Warsaw Towers

Zielony Warsaw Towers
Możliwość komentowania Zielony Warsaw Towers została wyłączona, 17/07/2015, przez␣, w␣biurowe, deweloperzy, ECO, Headline, inwestycje, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Biurowiec Warsaw Towers znajdujący się na ul. Siennej otrzymał certyfikat BREEAM z oceną Excellent i Very Good w kategorii building management i asset performance.

Podczas procesu certyfikacji doceniono m.in. wykorzystanie przestrzeni, dbałość o dobre samopoczucie pracowników, zarządzanie budynkiem, wykorzystanie ekologicznych materiałów, gospodarowanie odpadami, transport, a także dbanie o zdrowie i samopoczucie pracowników.

Biurowiec Warsaw Towers na bieżąco potrafi dostosowywać swoją ofertę do stale zmieniających się potrzeb najemców. Certyfikat BREEAM z tak wysoką notą jest potwierdzeniem, że starania inwestora są doceniane – mówi Aneta Rogowicz-Gała, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w firmie Cushman & Wakefield, która wspierała CA Immo w procesie certyfikacji.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.