Zielona Domaniewska Office Hub

Zielona Domaniewska Office Hub
Możliwość komentowania Zielona Domaniewska Office Hub została wyłączona, 05/10/2015, przez␣, w␣biurowe, ECO, Headline, inwestycje, komercyjne, Mokotów, Warszawa

Kompleks biurowy Domaniewska Office Hub, zlokalizowany w centrum Mokotowa został wyróżniony restiżowym certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

Oddana do użytkowania w lipcu b.r. Domaniewska Office Hub z wynikiem 74,19% zajęła drugie miejsce w Polsce na liście budynków biurowych, które otrzymały końcowy certyfikat BREEAM (Final) na poziomie Excellent, wyprzedzając tym samym 34 inne realizacje. W klasyfikacji ogólnej wszystkich rodzajów budynków  w Polsce budynek DOH zajął miejsce trzecie.

Domaniewska Office Hub została zaprojektowana w oparciu o najwyższe standardy zrównoważonego budownictwa, dzięki czemu wpisuje się w rygorystyczne kryteria ustanowione przez system certyfikacji BREEAM. Realizując projekty deweloperskie nieustannie kładziemy nacisk na jakość oraz rozwiązania wpisujące się w nurt „zielonej architektury”. Chcemy popularyzować ekologiczny i aktywny tryb życia  – powiedział Andrzej Dyda, Dyrektor Biura Realizacji Inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: phnsa.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.