Zielona Dolina II w przedsprzedaży

Zielona Dolina II w przedsprzedaży
Możliwość komentowania Zielona Dolina II w przedsprzedaży została wyłączona, 10/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, Białołęka, budownictwo, ceny, deweloperzy, domy, Headline, inwestycje, MdM, mieszkania, mieszkaniowe, sprzedaż, Warszawa

Zielona Dolina II, zlokalizowana przy ulicy Verdiego od czerwca dostępna jest w przedsprzedaży.

Zielona Dolina II to zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania zostały wykończone w elegancki sposób. W ofercie dostępne są lokale od kawalerek o powierzchni 22,7 mkw. do mieszkań trzypokojowych  o powierzchni blisko 60 mkw. w cenie od 129 tys. zł. Kompleks będzie ogrodzony i strzeżony. Okolice osiedla są bogate w infrastrukturę społeczną i usługowo-handlową. W najbliższej okolicy znajdują się m.in. przedszkola, szkoły, w tym szkoły językowe, Park Jordanowski, pogotowia ratunkowe, przychodnie i liczne sklepy spożywcze. Osoby lubiące aktywnie spędzać czas docenią liczne tereny zielone, dobre na wyprawy piesze i rowerowe. Z osiedla łatwo także dojechać do popularnych miejsc wypoczynkowych, takich jak Zalew Zegrzyński oraz okolice Narwi i Bugu. Inwestycja w pełni objęta jest programem MDM.

Mieszkania w Zielonej Dolinie II wyróżniać się będą bardzo atrakcyjnym czynszem. W ofercie warto zwrócić uwagę na małe mieszkania trzypokojowe w cenie nieco wyższej niż dwupokojowe, które są bardzo dobrym wyborem dla par planujących założyć rodzinę i chcących zakupić lokal w atrakcyjnej cenie.

Ceny promocyjne Zielonej Doliny II wahają się od 5100 za mkw. do  6100 zł za mkw.Zaplanowano funkcjonalne powierzchnie mieszkań 1-pokojowych – kawalerek w metrażu: od 22,70  do 30 mkw., 2 pokojowych: od 31,67 do  45 mkw., 3 pokojowych: od 51 do 59 mkw. Budowę J.W. Construction planuje rozpocząć w lipcu, zakończyć w I kwartale 2017 roku.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.