Zetor Polska będzie miał nową siedzibę

Zetor Polska będzie miał nową siedzibę
Możliwość komentowania Zetor Polska będzie miał nową siedzibę została wyłączona, 09/10/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, magazynowe, przemyslowe, wielkopolskie

FB Antczak został generalnym wykonawcą nowej siedziby Zetor Polska, która powstanie przy ul. Inwestorskiej w Kaliszu. Będzie to hala serwisowo-magazynowa wraz z powierzchnią biurową. Prace mają się zakończyć w II kwartale 2016 roku.

Hala będzie miała powierzchnię ponad 3,8 tys. mkw. Generalny wykonawca jest także odpowiedzialny za przygotowanie infrastruktury komunikacyjnej na terenie obiektu o łącznej powierzchni 1,7 tys. mkw. Za koncepcję architektoniczną odpowiada firma OMNIS z Ostrołęki.

Projekt dla Zetor to kolejna realizacja FB Antczak na terenie kaliskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST  PARK. W poprzednich latach, firma odpowiedzialna była za wybudowanie na tym obszarze obiektów m.in.: dla Meyer Tool Poland oraz MTM Industries.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: antczak.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.