Zebra Tower będzie komercjalizowana przez Cushman & Wakefield

Zebra Tower będzie komercjalizowana przez Cushman & Wakefield
Możliwość komentowania Zebra Tower będzie komercjalizowana przez Cushman & Wakefield została wyłączona, 01/10/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Mokotów, Warszawa

Biurowiec Zebra Tower zlokalizowany w centrum Warszawy będzie zarządzany przez Cushman & Wakefield.

Cieszymy się, że zostaliśmy zaangażowani do pracy przy tak unikalnym projekcie. Zebra Tower to nowoczesna, elegancka i prestiżowa nieruchomość w świetnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd transportem publicznym i prywatnym. Budynek przyciąga renomowanych najemców i jesteśmy przekonani, że dzięki naszym działaniom obiekt ten odzyska czołową pozycję na warszawskiej mapie powierzchni biurowych – mówi Mikołaj Sznajder, zastępca dyrektora w Zespole Powierzchni Biurowych w firmie Cushman & Wakefield.

Zebra Tower to budynek o powierzchni biurowej 17 tys. mkw. Budynek jest zlokalizowany przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie. Ma certyfikat ekologiczny LEED. Właścicielem budynku jest Union Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło: e-biurowce.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.