Zdrojowa Polana z sukcesem sprzedażowym

Zdrojowa Polana z sukcesem sprzedażowym
Możliwość komentowania Zdrojowa Polana z sukcesem sprzedażowym została wyłączona, 15/06/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Inwestycja Zdrojowa Polana w Zielonej Górze cieszy się sporym powodzenie. Kompleks mieszkaniowy z 200 lokalami został już w 85% sprzedany. W ramach pierwszego etapu projektu powstają cztery, pięciokondygnacyjne budynki. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, część działań wyprzedza założony plan. Docelowo budowa zakończy się w czerwcu 2022 roku.  

Kompleks mieszkaniowy Zdrojowa Polana powstaje pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze, w bliskim sąsiedztwie ogródków działkowych ROD Kolejarz oraz w malowniczej okolicy Gęśnika. Został podzielony na dwa etapy, z którego pierwszy jest w trakcie realizacji. Łącznie powstanie osiem budynków, cztery już pną się w górę. Każdy znajduje się na innym stopniu zaawansowania prowadzonych prac. Budynek oznaczony numerem 27 wzniesiono na poziom czwartego piętra, numerem 29 – na wysokość trzeciego piętra, zaś w budynku o numerze 39 wylano stropy nad trzecim piętrem. Najbardziej zaawansowane prace widoczne są w budynku numer 41. Tutaj osiągnięto docelową wysokość piątej kondygnacji. W 80% wykonano pokrycie dachowe, w 30% stoją już ścianki działowe mieszkań i rozpoczęto montaż stolarki okiennej. – Nasi budowlańcy pracują w pocie czoła i wszystkie działania wykonują terminowo. Ich zaangażowanie przekłada się również na przyśpieszenia niektórych etapów budowy – zaznacza Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development.

Pierwszy etap inwestycji to 200 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Ich metraż waha się między 43 a 75 m2, z których ponad 85% lokali znalazła właścicieli. – Możemy mówić o ogromnym sukcesie sprzedażowym. W ofercie pozostało około 30 mieszkań – podkreśla Izabela Woźnica-Letka. W projekcie przygotowano podziemną halę garażową z garażami, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie przypisane do wszystkich mieszkań. Deweloper na terenie osiedla przygotuje również plac zabaw dla najmłodszych, zadba o elementy małej architektury, a więc chodniki, oświetlenie oraz drogi wewnętrzne. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 4 600 zł brutto za m2. Planowany termin realizacji inwestycji to koniec czerwca 2022 roku. 

EBF Development z sukcesem realizuje kilka inwestycji deweloperskich na terenie Zielonej Góry i Poznania. Poza Zdrojową Polaną w budowie są też Apartamenty Jana z Kolna, Green Home i Lisia Apartamenty w Zielonej Górze oraz Reduta Nowe Podolany w Poznaniu. 

Omnie Magdalena Więch

Avatar