Zawieszono wiechę w Miasto Wola

Zawieszono wiechę w Miasto Wola
Możliwość komentowania Zawieszono wiechę w Miasto Wola została wyłączona, 25/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, Warszawa, Wola

Wiecha zawisła na pierwszym etapie inwestycji Miasto Wola w Warszawie. Inwestorami projektu jest Grupa Waryński i Dantex, generalnym wykonawcą zaś – firma Unibep.

Kolejny etap prac budowlanych zakończył się po ośmiu miesiącach od rozpoczęcia budowy. Rozpoczęły się również prace elewacyjne i wykończeniowe.

W budynku znajdzie się 112 mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 143 mkw. Zakończenie budowy pierwszej fazy inwestycji zaplanowano na czwarty kwartał 2015 roku. Docelowo, w ramach całego projektu powstanie kompleks mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej około 48 tys. mkw., w którym znajdzie się około 900 mieszkań.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.