„Zamek Drakuli” został wyceniony na 47 mln GBP

„Zamek Drakuli” został wyceniony na 47 mln GBP
Możliwość komentowania „Zamek Drakuli” został wyceniony na 47 mln GBP została wyłączona, 11/08/2014, przez␣, w␣Europa, Headline, nieruchomości, świat

Znana jest już wycena średniowiecznego zamku w rumuńskim Branie, który był pierwowzorem siedziby książkowego wampira Drakuli. Dzieci jego prawowitej właścicielki, księżniczki Ileany wystawiły go na sprzedaż za 47 mln GBP, choć nie wykluczają negocjacji.

Według relacji brytyjskiego „The Telegraph” firma zaoferowała zamek z prawem pierwokupu najpierw rządowi rumuńskiemu żądając kwoty 47 mln GBP. Skoro jednak władze nie skorzystały z oferty, właściciele wystawiają teraz nieruchomość na otwarty rynek, zaznaczając, że są otwarci na wszystkie sensowne propozycje.

Źródło:

http://nieruchomosci.pb.pl/

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.