Zakup nieruchomości mieszkaniowej z ekspertem

Zakup nieruchomości mieszkaniowej z ekspertem
Możliwość komentowania Zakup nieruchomości mieszkaniowej z ekspertem została wyłączona, 17/02/2013, przez␣, w␣apartamenty, domy, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Korzystna cena lokalu to dziś za mało. Klienci dziś  stawiają przede wszystkim na jakość nieruchomości. W związku z tym na zakup czterech kątów wybierają się z ekspertem. Nadpodaż nowych mieszkań, bogata oferta na rynku wtórnym, trudności z uzyskaniem kredytu. To wszystko sprawia, że deweloperzy dwoją się i troją, by przyciągnąć klientów. Jak zauważają firmy sprzedające mieszkania, klienci są dziś coraz bardziej świadomi. Często o opinię na temat nieruchomości proszą niezależnych ekspertów. Zdarza się, że proces sprzedaży lokalu trawa naprawdę długo, bo klient chce dokładnie zbadać, jaka jest wartość inwestycji. Na prezentacjach mieszkań coraz częściej pojawiają się specjaliści z branży budowlanej, wynajęci albo spokrewnieni z nabywcami. Mają oni fachowym okiem ocenić jakość zastosowanych materiałów.

Źródło:

http://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.