Wysyp nowych centr handlowych

Wysyp nowych centr handlowych
Możliwość komentowania Wysyp nowych centr handlowych została wyłączona, 14/03/2013, przez␣, w␣handlowe, komercyjne, marketing nieruchomości, nieruchomości

W tym roku zostanie otwartych rekordowo dużo galerii handlowych. Ale choć już pojawiły się nowe sieci, to najemców może zabraknąć.

W 2013 r. deweloperzy chcą oddać do użytku 700 tys. mkw. centrów handlowych. Do tego dojdzie jeszcze ok. 50 tys. mkw. powierzchni centrów wyprzedaży i parków handlowych – to najnowsze dane firmy Cushman & Wakefield (C&W). 
W 2012 r. deweloperzy ukończyli 400 tys. mkw. centrów. W sumie w całym kraju jest 11 mln mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Inwestorzy poszukują nisz w coraz mniejszych miastach.

Źródło:

http://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.