Wyjątkowe promocje w Parku Ostrobramska z okazji Dnia Otwartego

Możliwość komentowania Wyjątkowe promocje w Parku Ostrobramska z okazji Dnia Otwartego została wyłączona, 22/11/2013, przez␣, w␣deweloperzy, nieruchomości, Warszawa

Atrakcyjne warunki sprzedaży mieszkań w Parku Ostrobramska czekają na tych, którzy 23 listopada w godz. 10.00 – 16.00 zdecydują się odwiedzić Dom Sprzedaży Skanska. Zainteresowani etapem A mogą liczyć na promocyjny system zakupu miejsc postojowych. Z kolei dla klientów preferujących ofertę etapu B Skanska Residential Development Poland przygotowała możliwość skorzystania z harmonogramu płatności 20/80, który przyniesie duże oszczędności, rzędu kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych. 

p7_1600X1200_02c_małyJuż 23 listopada (sobota) w godz. 10.00 – 16.00 odbędzie się Dzień Otwarty osiedla Park Ostrobramska. Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć osiedle i mieszkania oferowane przez dewelopera. W Domu Sprzedaży Skanska, mieszczącym się na trenie inwestycji, będą czekać sprzedawcy oraz doradcy kredytowi, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania gości.

Dla tych, którzy zdecydują się na zakup własnego „M” deweloper przygotował wyjątkowe promocje. Mieszkania etapu B oferowane będą w systemie płatności 20/80. Oznacza to, że Skanska Residential Development Poland pobierze jedynie 20 proc. wartości zakupionego mieszkania przy podpisaniu umowy. Pozostałą, większą część, należy zapłacić dopiero w momencie zakończenia budowy. Dzięki takiemu korzystnemu rozwiązaniu klient będzie miał czas, aby wybrać najodpowiedniejszą ofertę kredytową. – Harmonogram spłat 20/80 zapewni również oszczędności rzędu około 3 proc. wartości mieszkania w zależności od jego ceny, kwoty kredytu i szybkości decyzji o zakupie. Stanowić to może kwotę sięgającą nawet do kilkunastu tysięcy złotych z tytułu mniejszych odsetek od kredytu, jaki muszą uruchomić nasi klienci w początkowym okresie budowy – zaznacza Michał Świderski, Sales and Marketing Manager w Skanska Residential Development Poland.

Z okazji Dnia Otwartego deweloper przygotował także specjalną promocję dla zainteresowanych etapem A inwestycji. Jest nią m.in. odroczenie płatności za miejsce postojowe aż do listopada 2014 roku.

Podczas sobotniego wydarzenia warto zwrócić szczególną uwagę na mieszkania 2,3 i 4-pokojowe. W ofercie Skanska znajduje się szeroka gama właśnie tego typu mieszkań, które zostały rozplanowane w funkcjonalny sposób, ułatwiający późniejsze ich urządzanie.

Na tym nie koniec atrakcji. Tego dnia goście będą mieli możliwość wejść na budowę etapu A osiedla i z bliska zobaczyć, jak powstaje Park Ostrobramska. Skanska zaprezentuje również pięć mieszkań w stanie deweloperskim. Wśród nich znajdzie się m.in. łatwe w aranżacji 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,71 m2, które posiada przestronny pokój dzienny i duży balkon do letniego wypoczynku.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Parku Ostrobramska, który odbędzie się 23 listopada, w godzinach 10.00 – 16.00, na terenie budowy osiedla, przy ul. Ostrobramskiej 75, wjazd od ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż obok C.H. Promenada.

Więcej na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej: www.skanska.pl/mieszkaj.

Omnie Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o.

Avatar
Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o. jest innowacyjnym deweloperem zielonych budynków mieszkaniowych. Firma działa w Polsce od 2011 roku i jest częścią grupy Skanska, światowego lidera w zakresie budownictwa oraz projektów nieruchomości mieszkaniowych. Skanska Residential Development Poland będzie realizować projekty ekologicznego budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie.