Wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia

Wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia
Możliwość komentowania Wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia została wyłączona, 13/03/2014, przez␣, w␣dolnośląskie, Headline, inwestycje, komercyjne, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, Wrocław

Spółka Wings Properties wybuduje w centrum Wrocławia nowoczesny obiekt z pięciogwiazdkowym hotelem, apartamentami, biurami i lokalami usługowymi. Budowa OVO Wrocław rozpocznie się w połowie kwietnia.

W obiekcie powstanie 170 luksusowych apartamentowców, biura, centrum SPA, restauracja, kawiarnie oraz hotel DoubleTree by Hilton. Powierzchnia użytkowa będzie wynosiła prawie 49 tys. mkw.

Będzie to pierwszy budynek w Polsce zaprojektowany w zgodzie z kierunkiem zwanym „blobitekturą”, która czerpie inspiracje z miękkich i obłych form. Wrocławski obiekt ma wyglądać jak kropla wody. Autorem projektu są architekci z pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture.

Inwestycja ma być gotowa w I kwartale 2016 r. Koszt budowy to 260 mln zł netto.

Więcej informacji o lokalach komercyjnych we Wrocławiu

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo materiały inwestora

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.