Współpraca Ghelamco i JLL

Współpraca Ghelamco i JLL
Możliwość komentowania Współpraca Ghelamco i JLL została wyłączona, 01/06/2015, przez␣, w␣biurowe, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana wyłącznym agentem ds. komercjalizacji Warsaw Spire – największego projektu biurowego w Polsce.

Warsaw Spire, którego inwestorem i deweloperem jest firma Ghelamco, to jedna z najważniejszych inwestycji na biznesowej mapie Warszawy. Po Pałacu Kultury i Nauki jest drugim co do wysokości budynkiem w Polsce oraz największym co do powierzchni kompleksem biurowym w kraju.

Warsaw Spire powstaje w nowym biznesowym centrum Warszawy, przy placu Europejskim, w kwartale ulic Towarowej, Grzybowskiej, Wroniej i Łuckiej. Lokalizacja projektu, dzięki bliskości głównych ulic i gęstej sieci komunikacji miejskiej, w tym II linii warszawskiego metra, zapewnia doskonałe połączenie z pozostałymi częściami miasta, lotniskiem oraz dworcami kolejowymi.

JLL będzie odpowiadać za realizację strategii najmu i pozyskiwanie firm zainteresowanych objęciem powierzchni zarówno w części biurowej, jak i usługowej.

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.