Wrocławski Nowy Horyzont z pozwoleniem na użytkowanie

Wrocławski Nowy Horyzont z pozwoleniem na użytkowanie
Możliwość komentowania Wrocławski Nowy Horyzont z pozwoleniem na użytkowanie została wyłączona, 11/02/2016, przez␣, w␣budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, MdM, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Wrocław

Budynki B i C, które powstały w ramach trzeciego etapu kompleksu Nowy Horyzont otrzymały już pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi najemcy już zaczęli się wprowadzać do mieszkań.

W budynkach łącznie znajduje się 100 mieszkań, 2- i 3-pokojowych o metrażu od 38 do 66 mkw. W ofercie Nowego Horyzontu pozostaje jeszcze 67 mieszkań. Ceny na osiedlu rozpoczynają się od 4,3 tys. zł za mkw.

Dodatkowym atutem inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu jest fakt, iż jest ona objęta programem MdM. Starając się o dofinansowanie, można uzyskać nawet 90tys. zł dopłaty – wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, Członek Zarządu Operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO.

źródło i fot.: geogrupa.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.