Wrocław wzbogaci się o nowe obiekty ATAL Towers

Wrocław wzbogaci się o nowe obiekty ATAL Towers
Możliwość komentowania Wrocław wzbogaci się o nowe obiekty ATAL Towers została wyłączona, 10/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, sprzedaż, Wrocław

Już niedługo w centrum Wrocławia staną dwa nowoczesne budynki ATAL Towers. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany zostanie tuż nad Odrą przy ulicy Sikorskiego, w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Do sprzedaży trafiło właśnie 159 mieszkań pierwszego etapu ATAL Towers. Cena za mkw. wynosi 6 750 złotych brutto.

Prestiżowy kompleks ATAL Towers składać się będzie z dwóch nowoczesnych obiektów, które na stałe wpiszą się w krajobraz centrum Wrocławia. Budynek pierwszego etapu inwestycji będzie posiadał sześć pięter od strony Odry, a od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W drugim etapie powstaną dwie monumentalne, osiemnastopiętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m) połączone wspólną częścią parterową oraz dodatkową siedmiopiętrową częścią mieszkalną od strony ulicy Sikorskiego. W ATAL Towers znajdą się łącznie 433 mieszkania o szerokim wyborze metraży i układów pokoi. W parterach obu budynków zlokalizowane będą liczne lokale handlowo – usługowe. Niektóre z nich, od strony planowanego deptaku nad Odrą, zostaną zagospodarowane na lokale gastronomiczne, które w okresie letnim zaproponują swoim gościom zewnętrzne ogródki.

Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap ATAL Towers. Będzie to funkcjonalny budynek na planie litery L położony dłuższym bokiem równolegle do Odry. Znajdzie się w nim 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,13 do 112,57 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Tak szeroka oferta lokali sprawi, że każdy z klientów z pewnością znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w przestronne balkony, a wybrane – w prywatne ogródki. W budynku przewidziano garaż na 181 samochodów oraz 86 komórek lokatorskich. W części parterowej obiektu znajdzie się 20 lokali usługowych, co ułatwi załatwienie codziennych obowiązków. W budynku przewidziano garaż na 181 samochodów oraz 86 komórek lokatorskich. Budynek będzie posiadał ogrodzony, wewnętrzny dziedziniec, co zapewni dodatkowy komfort przyszłym lokatorom.

Za projekt ATAL Towers odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to III kwartał 2017 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.