Właściciel domu w Detroit chce go wymienić na telefon

Właściciel domu w Detroit chce go wymienić na telefon
Możliwość komentowania Właściciel domu w Detroit chce go wymienić na telefon została wyłączona, 10/10/2014, przez␣, w␣Ameryka, Headline, inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości, świat

Jak informuje portal chip.pl, właściciel domu w Detroit zamieścił ogłoszenie, w którym oferuje posiadaną przez siebie nieruchomość w zamian za iPhone’a 6. Autentyczność ogłoszenia potwierdził broker Larry Else. Jak ocenia: – Mój klient mieszka za granicą i powiedział mi, że chętnie zamieni dom na iPhone’a 6. Sądzę, że chodziło mu o wersję iPhone 6+, ale myślę, że jest otwarty na negocjacje.

Nieruchomości w Detroit są jednymi z najtańszych w całych Stanach Zjednoczonych. Są dostępne za niewielkie kwoty pieniędzy, co jest wynikiem głębokiego kryzysu, z jakim boryka się metropolia. Wspomniana oferta tylko na pierwszy rzut oka wydaje się atrakcyjna – dom jest zadłużony na 6 tys. dolarów, poza tym nie jest w dobrym stanie, jak większość pustostanów w Detroit.

Zapoznaj się z cenami mieszkań i domów w Polsce

Źródło: www.chip.pl

Photo by Romazur (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.