Willa Wrocławska – ekonomicznie przemyślana inwestycja

Willa Wrocławska – ekonomicznie przemyślana inwestycja
Możliwość komentowania Willa Wrocławska – ekonomicznie przemyślana inwestycja została wyłączona, 18/06/2013, przez␣, w␣ceny, deweloperzy, Headline, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Wrocław

Najnowsza inwestycja znanego wrocławskiego dewelopera to tym razem willowy budynek położony na usytuowanym blisko centrum osiedlu Gaj. Willa Wrocławska to kompleks z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami dla osób, które cenią sobie przyjazne, dobrze skomunikowane miejsce zamieszkania o kameralnym klimacie.

 Osiedle złożone jest z 32 mieszkań w 2-piętrowych, willowych budynkach, które stanowią spójny architektoniczny obraz.

 Dla jakich osób skierowana jest oferta dewelopera?

 Na pewno takich, którzy cenią sobie spokojne mieszkanie przy jednoczesnej bliskości z centrum miasta. Osiedle Willa położone jest bowiem niedaleko węzła komunikacyjnego, dzięki któremu w ciągu 10 minut możemy znaleźć się we wrocławskim Rynku. Dzięki bliskości tego, mocno rozwiniętego węzła komunikacyjnego na ulicy Świeradowskiej, dojazd do strategicznych miejsc we Wrocławiu nie jest już żadnym utrudnieniem. A połączenie oferowane przez MPK pozwalają na dotarcie w każdy zakątek miasta, nawet w nocy.

Deweloper postawił na ekonomiczne rozwiązanie jakim jest wykorzystanie faktu, że w pobliżu najnowszej inwestycji znajduje się powstałe w 2008 roku osiedle Zielona Wyspa. Osiedle położone blisko Centrum Ferio Gaj, w którym znajdziemy cały szereg usług – od siłowni, po restauracje, sklepy wnętrzarskie, a także market spożywczy. Dzięki sąsiedztwu Zielonej Wyspy przy projektowaniu nowego osiedla, szczególnie zwrócono uwagę na spójność i harmonie jaką w przyszłości mają tworzyć te dwa kompleksy. Podobne techniki, które sprawdziły się na osiedlu z 2008 roku zostaną wykorzystane także przy tej pracy – staranne docieplenie ścian i okien, które pozwala mieszkańcom na cieszenie się ciepłem w mieszkaniu, szczególnie w okresach zimowych.

 Miejsce powstawania inwestycji to okolice Ferio Gaju i pasażu handlowego Gaj. Dzięki bliskości sporej liczby sklepów, restauracji, a także innych lokali użytkowych, takich jak na przykład studia fitness, miejsce wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla aktywnych mieszkańców. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwie pozytywną informacją dla osób posiadających dzieci. Dodatkowym atutem jest także możliwość parkowania w garażu podziemnym. O bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców będzie dbał także rozwinięty system monitorujący.

 Osiedle Willa Wrocławska jest dobrze zaplanowanym, przyjaznym miejscem dla osób, które lubią ekonomiczne rozwiązania. Bliskość z centrum, dobra komunikacja i szeroka gama usług w bliskim sąsiedztwie Willi to niewątpliwie olbrzymie ułatwienie dla wszystkich chcących żyć aktywnie.

 Więcej informacji o samej inwestycji znajduje się na stronie internetowej dewelopera:

http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/dostepne-mieszkania/rzuty/wroclawska-willa

Omnie ARCHICOM Holding Sp. z o.o.

Avatar
Grupa Archicom jest liderem wśród deweloperów na rynku wrocławskim. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i realizacją osiedli mieszkaniowych i obiektów komercyjnych z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Firma funkcjonuje od 1986 roku i swoją działalność koncentruje na rynku wrocławskim. Archicom zaprojektował i zrealizował ponad 150 obiektów mieszkaniowych i biurowych. Jako deweloper wybudował 2 200 mieszkań i apartamentów oraz 50 tys. m2 powierzchni biurowo-usługowej. Firma otrzymała tytuł „Najbardziej przyjaznego dewelopera w Polsce” w rankingu dziennika Rzeczpospolita. Obecnie realizuje największy komplekstbiurowy we Wrocławiu „West Forum” oraz 4 samodzielne urbanistycznie osiedla społeczne. Misja firmy brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi”.