Większa powierzchnia biurowa w Wola House

Większa powierzchnia biurowa w Wola House
Możliwość komentowania Większa powierzchnia biurowa w Wola House została wyłączona, 05/03/2013, przez␣, w␣biurowe, inwestycje, komercyjne, miasta, Warszawa, Wola

Nowy biurowiec Wola House stanie przy al. Prymasa Tysiąclecia 79 w Warszawie.  Właśnie wdrożona została faza komercjalizacji projektu.  Budową biurowca zajmuje się spółka Unidevelopment. Deweloper uzyskał pozwolenie na powierzchnię 19 tys. mkw . Został złożony jednak wniosek o zamienne pozwolenie na biurowiec o powierzchni 22,3 tys. mkw. Większy budynek będzie miał jedenaście kondygnacji i parking na 412 samochody. Rozplanowanie budynku jest zgodne z założeniami. Obiekt o takiej przestrzeni jest zgodny z nowym planem miejscowego zagospodarowania przestrzennego. W planach projektantów jest pozyskanie  certyfikatu ekologicznego LEED lub BREEM. Szacuje się, że srednia kwota najmu piętra w Wola House będzie wynosiła około 2,1 tys. mkw.  Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię Arch Magic. – Składać się będzie z trzech prostopadłościennych brył, ułożonych w kształt litery H. Jego przednia część wyróżni go spośród innych obiektów biurowych. Front budynku będzie „ścięty” pod kątem 83° w stosunku do powierzchni terenu.

Źródło:

http://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.