Wiecha na warszawskim Centrum Kreatywności Targowa

Wiecha na warszawskim Centrum Kreatywności Targowa
Możliwość komentowania Wiecha na warszawskim Centrum Kreatywności Targowa została wyłączona, 15/05/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, Praga, Warszawa

Na warszawskim Centrum Kreatywności Targowa, zlokalizowanym w dzielnicy Praga-Północ zawisła wiecha.

Inwestycja ma składać się z istniejącego budynku frontowego i oficyny północnej przy ul. Targowej 56 (wpisane w rejestr zabytków) oraz trzykondygnacyjnego południowego skrzydła, które jest w budowie.

Na 3,2 tys. mkw. centrum znajdą się pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, wystawiennicze oraz punkty doradcze. Na parterze budynku frontowego zaplanowano hol wejściowy, portiernię, a także kawiarnię. W części podziemnej znajdą się pomieszczenia techniczne oraz zaplecze magazynowe.

Wartość projektu to prawie 30 mln zł, za projekt i budowę odpowiedzialny jest Mostostal. Zakończenie prac zaplanowano na listopad 2016 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.