Więcej usług w Royal Wilanów

Więcej usług w Royal Wilanów
Możliwość komentowania Więcej usług w Royal Wilanów została wyłączona, 06/01/2016, przez␣, w␣handlowe, komercyjne, usługowe, Warszawa, Wilanow

Od grudnia klienci Royal Wilanów mają do swojej dyspozycji jeszcze więcej lokali usługowych. W warszawskim obiekcie został otwarty profesjonalny salon fryzjerski i pigmentacji medycznej oraz studio oferujące szeroki wachlarz usług manicure i pielęgnacji ciała.

Royal Wilanów to nie tylko miejsce, w którym klienci mogą zrobić zakupy w salonach popularnych marek odzieżowych. To także obowiązkowy punkt na mapie Warszawy, dla wszystkich osób oczekujących usług na najwyżym poziomie. Teraz w Royal Wilanów będzie można zaznać chwili relaksu w studiu pielęgnacji paznokci, a także salonie metamorfoz. W grudniu został otwarty salon Nail Clinic, a już wkrótce swoją działalność rozpocznie Aneta Swatek Permanent Make Up & Beauty Concept.

Sprawdź ceny najmu lokali użytkowych 

źródło: capitalpark.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.