White Stone szykuje swój kolejny projekt mieszkaniowy – tym razem w Józefosławiu

White Stone szykuje swój kolejny projekt mieszkaniowy – tym razem w Józefosławiu
Możliwość komentowania White Stone szykuje swój kolejny projekt mieszkaniowy – tym razem w Józefosławiu została wyłączona, 16/06/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Grupa White Stone sfinalizowała w czerwcu zakup działki przy ul. Wenus w Józefosławiu. To drugi, po Zielonym Zamieniu, projekt dewelopera usytuowany na obrzeżach Warszawy, w miejscu łączącym zalety pełnej infrastruktury miejskiej z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Trwają prace przygotowawcze, aby budowa ruszyła jeszcze w tym roku.Na działce o powierzchni 13,5 tys. mkw. planowana jest budowa 6 niewielkich 3-piętrowych budynków. Łącznie na rynek trafi ok. 250 mieszkań o zróżnicowanym metrażu zapewniając 13 tys. mkw. powierzchni użytkowej (PUM).

Zakupiona przez White Stone działka jest świetnie usytuowana – lekkie odsunięcie od mocniej uczęszczanej drogi zapewni mieszkańcom spokój. Jednocześnie w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dostać się bezpośrednio np. do stacji Metra Wilanowska w Warszawie. Okolica zapewnia pełną infrastrukturę do wygodnego życia zarówno dla rodzin, jak i singli – sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, restauracje i inne punkty usługowe. Chcemy w Józefosławiu stworzyć funkcjonalne, przyjazne osiedle.

Leszek Chłuda, Dyrektor Handlowy w White Stone DevelopmentMieszkańcy osiedla będą mogli relaksować się i korzystać z aktywności na łonie natury dzięki bliskości Lasu Kabackiego. Józefosław od dawna stanowi pożądane miejsce do zamieszkania z uwagi na niewielką odległość od centrum Warszawy oraz właśnie różnorodną infrastrukturę i zachowany bardziej kameralny niż w mieście charakter zabudowy.Projektem architektonicznym nowego osiedla White Stone zajmuje się pracownia OPEN Architekci. Poza budynkami mieszkalnymi na terenie działki znajdą się zielone miejsca relaksu, plac zabaw oraz miejsca postojowe dla samochodów i jednośladów.

O White Stone

Grupa kapitałowa White Stone znana jest w Polsce pod tą nazwą od 7 lat, ale korzenie jej działalności sięgają 1995 roku. Jako deweloper nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych ma na koncie 73 zrealizowane projekty mieszkaniowe (ponad 2 000 mieszkań), 8 budynków komercyjnych i 78 000 mkw. powierzchni biurowej. Do realizacji deweloperskich grupy White Stone należą takie projekty jak: kompleksy apartamentowców przy ul. Biały Kamień i Chodkiewicza, Multimedialny Dom Plusa i zrewitalizowany Fort Mokotów w Warszawie. W strukturach grupy działa także firma realizująca projekty budowlane o rocznych obrotach sięgających 200 mln zł.

Omnie Magdalena Więch

Avatar