Weekend w rytmie Zumby

Weekend w rytmie Zumby
Możliwość komentowania Weekend w rytmie Zumby została wyłączona, 25/08/2017, przez␣, w␣deweloperzy, Poznań, wielkopolskie

Dla planujących weekend w mieście mamy atrakcyjną propozycję: będzie tanecznie, żywiołowo i energetycznie. W najbliższą sobotę 26 sierpnia Monday Development zaprasza na kolejne spotkanie ze sportem na świeżym powietrzu. Tego dnia na polanie w Parku Wodziczki, nieopodal Apartamentów Zielony Sołacz, odbędą się bezpłatne warsztaty Zumby, którym towarzyszyć będą konsultacje dietetyczne.

 

Czym jest Zumba? To połączenie tańców latynoamerykańskich, aerobiku i elementów sztuk walki. Dla jej miłośników to sposób na aktywne życie i regularna porcja zdrowego wysiłku. Szczególnie warto jej spróbować na łonie natury, tak by z pełną swobodą dać się ponieść żywiołowemu tańcowi na świeżym powietrzu. Poznańskie parki wręcz idealnie nadają się do aktywnego wypoczynku. Do wykorzystania ich  potencjału w taki właśnie sposób zachęca Monday Development, organizując już po raz trzeci warsztaty dla aktywnych w Parku Wodziczki. Tym razem w rytmie Zumby.

Od początku naszej akcji udało się już zaktywizować wiele osób. Najpierw podczas warsztatów Nordic Walking, później w czasie spotkania dla biegaczy. W ten weekend czas na energetyczną Zumbę. Liczymy, że organizowane przez nas spotkania staną się dla Poznaniaków trwałym impulsem do aktywnego wypoczynku w śródmiejskich parkach. Warto je docenić i korzystać z tych ogólnodostępnych enklaw zieleni. – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

Najbliższe warsztaty odbędą się 26 sierpnia o godz. 11:00 na polanie w Parku Adama Wodziczki. Tam instruktorka z klubu Zebra Fitness  porwie uczestników do tańca w rytm energetycznej muzyki. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Spotkaniu ze sportem towarzyszyć będzie również punkt konsultacji dietetycznych, gdzie każdy zainteresowany może porozmawiać o swoich nawykach żywieniowych z dietetykiem. Po zakończonych warsztatach, organizator zaprasza wszystkich uczestników na mrożoną herbatę do pobliskiej restauracji Magazyn Food Concept. Zainteresowani ofertą na Apartamenty Zielony Sołacz, będą mogli skorzystać z okazji i porozmawiać z przedstawicielem dewelopera.

Miejsce warsztatów w Parku Adama Wodziczki nie jest przypadkowe. Chcemy ukazać korzyści wynikające z mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Znajdujące się tuż obok Apartamenty Zielony Sołacz, to wyjątkowa inwestycja, z której mieszkańcy będą mogli wyjść przez furtkę bezpośrednio do parku, fundując sobie codzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu, praktycznie nie oddalając się od domu  – mówi Iwona Chmielewska.

W inwestycji pozostały już ostatnie wolne mieszkania. Wszystkie oferowane są w letniej promocji z rabatem sięgającym nawet 25 tys. zł. Warto się pospieszyć – promocja obowiązuje tylko do końca sierpnia, a mieszkania szybko znajdują nowych właścicieli.

Omnie Michał Bachorz

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.