Wczoraj podpisano umowę na budowę S3 Legnica-Jawor

Wczoraj podpisano umowę na budowę S3 Legnica-Jawor
Możliwość komentowania Wczoraj podpisano umowę na budowę S3 Legnica-Jawor została wyłączona, 07/10/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, dolnośląskie, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje

Wczoraj konsorcjum Eurovia i Warbud podpisały z GDDKiA umowę na realizację drogi ekspresowej S3 Legnica-Jawor. Wartość oferty konsorcjum to ponad 295 mln zł.

Wykonawca będzie musiał zaprojektować i wybudować drogę ekspresową S3 na odcinku liczącym 19,7 km odcinku. d północy trasa połączy się z budowanym odcinkiem Nowa Sól – Legnica, a od południa z fragmentem Jawor – Bolków. Wykonawca będzie miał 36 miesięcy na realizację zadania.

Wszystkie umowy na S3 w województwie dolnośląskim zostały już podpisane. Według planów, cała trasa będzie gotowa w 2018 roku. Odcinek z Nowej Soli przez Legnicę do Bolkowa będzie miał 120 km.

Najnowsze informacje o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.