Warszawskie biurowce 2016_mapa Walter Herz

Możliwość komentowania Warszawskie biurowce 2016_mapa Walter Herz została wyłączona, 24/02/2016, przez␣, w␣mieszkaniowe, nieruchomości

Firma Walter Herz opracowała i udostępniła praktyczną mapę obiektów biurowych zlokalizowanych w Warszawie

Warszawski rynek biurowy znajduje się w fazie niezwykle intensywnego rozwoju. Nowe obiekty biurowe w szybkim tempie zmieniają topografię miasta. W budowie jest obecnie aż 750 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

Chcąc dostarczyć uczestnikom rynku informacji o aktualnych, biurowych lokalizacjach w Warszawie, firma Walter Herz opracowała mapę biznesową, na której znalazło się ponad 500 obiektów biurowych usytuowanych w 18 dzielnicach miasta, które oferują nowoczesną powierzchnię do wynajęcia. Wśród skatalogowanych biurowców najwięcej budynków zlokalizowanych jest w najbardziej prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu oraz na terenie Mokotowa, w rejonie Służewca.

Na planie oznaczone zostały zarówno gotowe budynki biurowe, obiekty w trakcie budowy, znajdujące się w procesie komercjalizacji, jak również planowane projekty biurowe. Dane dotyczące biurowców uwzględniają m.in. informacje o tym, czy dany obiekt oferuje dodatkowo również powierzchnię magazynową.

Mapę obiektów biurowych można bezpłatnie pobrać w wersji elektronicznej lub otrzymać w formie papierowej z firmowej landing page Walter Herz.

Mapa warszawskich obiektów biurowych_Walter Herz
Opracowanie: Walter Herz

Omnie PRESTIGE PR