Warszawa pełna niespodzianek

Możliwość komentowania Warszawa pełna niespodzianek została wyłączona, 15/07/2015, przez␣, w␣bez kategorii

akpa20150709_accor_dg__59789 lipca br. w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto odbyło się spotkanie z dziennikarzami pt. „Warszawa pełna niespodzianek”.

Partnerzy spotkania, Warszawska Organizacja Turystyczna wraz z Warsaw Convention Bureau opowiedzieli o bardziej i mniej znanych atrakcjach miasta i możliwościach spędzenia ciekawego weekendu. Nie zabrakło również analizy potencjału konferencyjnego miasta.

– W tym momencie zajmujemy się m.in. promocją Warszawy w Wielkiej Brytanii czy Szwecji jako doskonałej destynacji na krótkie wyjazdy turystyczne, ale bardzo często okazuje się, że nawet mieszkańcy miasta nie zawsze wiedzą o jego kulturalnych atrakcjach – zaznacza Monika Białkowska dyrektor biura Warszawskiej Organizacji Turystycznej. – Dlatego ważne jest, by organizować tego typu briefingi i pokazywać, gdzie i dlaczego warto się spotykać zarówno prywatnie, jak i w celach biznesowych.

W trakcie spotkania przedstawiciele rodziny hoteli ibis podzielili się również informacjami dotyczącymi potencjału marki w

SK:, , fot. Gałązka/AKPA

fot. Gałązka/AKPA

Regionie i Warszawie oraz przedstawili założenia najnowszych koncepcji związanych z designem i ofertą gastronomiczną hoteli m.in. i-Burgerami oraz nowym konceptem śniadań Morning Appleasure.

– Hotele ibis mają atrakcyjne położenie umożliwiające korzystanie z głównych atrakcji miast, w których się znajdują – podkreśla Stephen Hadley, VP Operacji Hoteli Segmentu Ekonomicznego w Polsce w Grupie Hotelowej Orbis i dyrektor ibis Warszawa Stare Miasto. – W Warszawie wypocząć można aż w 6 obiektach marki, z czego cztery znajdują się w jej ścisłym centrum. Ponadto, dzięki swoim nowym ofertom gastronomicznym świetnie nadają się na lekki, niezobowiązujący lunch czy kolację ze znajomymi, więc coraz częściej są one miejscem spotkań nie tylko gości, ale

scena z: Mateusz Czerwiński, Joanna Świerkosz, Monika Białkowska, Stephen Hadley, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Mateusz Czerwiński, Joanna Świerkosz, Monika Białkowska, Stephen Hadley fot. Gałązka/AKPA

i mieszkańców. Warto też dodać, że w tym momencie rodzina hoteli ibis to grupa marek najprężniej rozwijających się w portfolio AccorHotels.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie w hotelu ibis, które przedstawiało w tak szerokim kontekście potencjał turystyczny miasta.

Omnie Piotr Sutkowski

Avatar