Warsaw Build 2014 – program już w budowie

Warsaw Build 2014 – program już w budowie
Możliwość komentowania Warsaw Build 2014 – program już w budowie została wyłączona, 11/02/2014, przez␣, w␣architektura i design, deweloperzy, nieruchomości, Uncategorized

warsaw build, targi warszawa, expo xxi, targi budowlane, budownictwo, architektura, wydarzenia architektoniczne, wydarzenia budownictwo

We wrześniu 2014 roku warszawska hala EXPO XXI już po raz drugi stanie się miejscem spotkań specjalistów z branży budowlanej i architektonicznej. Organizowane przez firmę Lentewenc targi Warsaw Build to nie tylko okazja do przeglądu nowości rynkowych, ale także możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach specjalnych i konferencjach.

W dzisiejszych czasach targi nieco zmieniły swój charakter – poza możliwością zaprezentowania oferty handlowej w coraz większym stopniu oferują program merytoryczny – dla zwiedzających są podsumowaniem stanu branży oraz okazją do podwyższenia kompetencji zawodowych. W związku z tym program targów Warsaw Build 2014 konstruowany jest tak, by przez wszystkie trzy dni dostarczał każdemu z uczestników wiedzy i licznych atrakcji.

Design pod lupą

Tegoroczna edycja targów Warsaw Build będzie skoncentrowana na tematyce designu, ale nie oznacza to sprowadzenia imprezy jedynie do elementów wyposażenia i wystroju wnętrz. Wykłady i konferencje poruszać będą wzornicze aspekty stolarki budowlanej, a nawet ciężkich materiałów budowlanych, takich jak beton czy cegła.

Dla każdego coś dobrego

Pomimo dużej koncentracji na wzornictwie, na targach nie zabraknie niespodzianek również dla tych, których temat wzornictwa bezpośrednio nie dotyczy. Z myślą o deweloperach i inwestorach przygotowywane są spotkania, które będą dotykać możliwości inwestycyjnych w budownictwie polskim oraz będą poruszać kwestie wartości rynkowej budynków i czynników, które ją determinują.

O architekturze słów kilka… albo trochę więcej

Budownictwo niemal nierozerwalnie związane jest z architekturą. Z tego względu program targów Warsaw Build bogaty będzie w spotkania z największymi gwiazdami polskiej architektury. W dniach 18-20 września w hali EXPO XXI odbędą się prezentacje zwycięzców szóstej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Wśród nominowanych są największe polskie inwestycje ubiegłego roku. Planowana jest również dyskusja na temat mającej się wkrótce ukazać książki „Teorie i manifesty architektury współczesnej”.

warsaw build, expo xxi, targi budownictwo, wydarzenia budownictwo, wydarzenia architektura, targi warzawa

B2B + B2C

Ubiegłoroczna edycja targów Warsaw Build skierowana była wyłącznie do sektora B2B. W 2014 roku drzwi EXPO otwarte będą również dla klientów indywidualnych. Podczas ostatniego, trzeciego dnia każdy „Kowalski” mający w planach budowę lub remont domu będzie mógł zapoznać się z dostępną na rynku ofertą, a także skorzystać ze specjalnie dla niego przygotowanych korzyści i zniżek – więcej o nich już niebawem.

Szczegóły wkrótce

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2014 odbędą się w dniach 18-20 września w pawilonie 4 warszawskiego centrum wystawienniczego EXPO XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14.

Więcej informacji o planowanych podczas targów Warsaw Build wydarzeniach specjalnych już wkrótce.

Dane statystyczne (2013)

  • Powierzchnia targowa: 2 052 m2
  • Liczba wystawców: 61 z 11 krajów
  • Liczba odwiedzających: 2000 profesjonalistów z branży z 35 państw (10% zagranicznych odwiedzających)
  • Profil odwiedzających: 88% odwiedzających to osoby decyzyjne

www.warsawbuild.pl

Kontakt prasowy:

Małgorzata KurczakKLAXON Communications

tel. 22 216 99 12

ul. Andersa 13

00-159 Warszawa, Polska

warsaw build, targi budowlane, wystrój wnętrz, wyposażenie wnętrz, drzwi i okna, expo xxi, targi warszawa, wydarzenia budownictwo

 Firma Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group – jednego z wiodących w Europie  organizatorów targów i konferencji B2B. Działalność firmy skupia się na kluczowych dla polskiej gospodarki sektorach takich jak: budownictwo, transport i logistyka, opieka zdrowotna oraz przemysł spożywczy. Lentewenc Sp. z o.o. tworzy na polskim rynku nową jakość a także przynosi innowacyjne rozwiązania.

 Firma ITE Group plc. została utworzona w 1991 r. i jest przodującym organizatorem międzynarodowych targów branżowych i konferencji. Firma posiada 30 biur w 21 krajach na świecie. ITE organizuje ponad 230 imprez targowych rocznie, z których wiele jest znaczącymi wydarzeniami w branży.

Omnie Kaldewei

Avatar
Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Więcej na www.kaldewei.com