Walewska Residence z pozwoleniem na użytkowanie

Walewska Residence z pozwoleniem na użytkowanie
Możliwość komentowania Walewska Residence z pozwoleniem na użytkowanie została wyłączona, 04/02/2016, przez␣, w␣apartamenty, budownictwo, ceny, deweloperzy, inwestycje, mieszkania, nieruchomości, Praga, Warszawa

Budowa apartamentowca Walewska Residence, znajdującego się u zbiegu ulic Walewskiej i Rozłuckiej, nieopodal Stadionu Narodowego właśnie została zakończona. To kolejna inwestycja firmy Atal w Warszawie.

Walewska Residence to czteropiętrowy apartamentowiec, w którym znajdują się 43 mieszkania metrażach od 33,8 do 123,6 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a do pozostałych loggie. W podziemnym znajdują się 42 miejsca postojowe oraz jedno dodatkowe na zewnątrz. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zainteresowanie Walewską Residence było wyjątkowo duże. W ciągu zaledwie dwóch tygodni od wprowadzenia projektu do sprzedaży, nabywców znalazła ponad połowa lokali. To dobrze świadczy o zaufaniu jakim darzą firmę stołeczni klienci. Dlatego stopniowo poszerzamy ofertę w Warszawie, która jest dla spółki kluczowym rynkiem. W zeszłym roku sprzedaliśmy tu 273 mieszkania – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło i fot.: atal.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.