W Łodzi powstaje kolejny hotel

W Łodzi powstaje kolejny hotel
Możliwość komentowania W Łodzi powstaje kolejny hotel została wyłączona, 01/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, inwestycje, komercyjne, Łódź, usługowe

Czterogwiazdkowy hotel, którego inwestorem jest spółka Center Hotel powstanie przy ul. Piotrkowskiej 94 w Łodzi. Hotel powstanie w dawnym budynku biurowym, który obecnie nie jest użytkowany.

Hotel będzie oferował 150 pokoi oraz parking, na którym zmieści się 100 aut. W odnowionym budynku mają powstać również lokale mieszkalne. Prace modernizacyjne mają ruszyć jeszcze w tym kwartale. Równolegle będzie remontowany stary budynek, a działka z tyłu będzie zabudowywana. W odnowionym budynku powstanie 44 pokoje, które zostaną oddane do użytku na początku przyszłego roku. W drugiej części hotelu powstanie 112 pokoi. Ta część ma zostać oddana do użytku na przełomie 2017/2018 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło: urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.