W Łańcucie będzie Centrum Komunikacji zamiast dworca autobusowego

W Łańcucie będzie Centrum Komunikacji zamiast dworca autobusowego
Możliwość komentowania W Łańcucie będzie Centrum Komunikacji zamiast dworca autobusowego została wyłączona, 24/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, infrastruktura, inwestycje, podkarpackie

W marcu ruszy budowa Centrum Komunikacji w Łańcucie (woj. podkarpackie). Inwestycję, która obejmuje również powstanie pawilonu handlowo-usługowego ma realizować spółka WIDAMID.

Dworzec autobusowy zostanie rozbudowany, przystanki zadaszone. Autokary komunikacji ogólnej oraz turystyczne również będą miały swoje miejsca postojowe. Nowe Centrum Komunikacji będzie miało powierzchnię ok. 1,9 tys. mkw. Prace mają ruszyć już w przyszłym miesiącu, a zakończą się w sierpniu.

Podróżujący muszą się przygotować na utrudnienia związane z inwestycją. Tymczasowy dworzec będzie się znajdował na parkingu Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie przy ulicy Moniuszki.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło: onet.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.