W gminie Swarzędz dostępne także mieszkania

W gminie Swarzędz dostępne także mieszkania
Możliwość komentowania W gminie Swarzędz dostępne także mieszkania została wyłączona, 21/11/2019, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Przestronny dom na przedmieściach czy mieszkanie w centrum? Taki dylemat miało wielu klientów, poszukujących swojego M w Poznaniu oraz okolicach. Tymczasem Greenbud Development postanowił uzupełnić ofertę o mieszkania za nieco ponad 300 tys. zł brutto w Jasinie pod Swarzędzem, realizując nowy typ budynku. 

W Poznańskiej Aglomeracji mocno rozwija się Poznań i przedmieścia. Greenbud Development od lat stawia na gminę Swarzędz, zlokalizowaną przy wschodniej granicy z miastem, niedaleko Antoninka i Jeziora Swarzędzkiego. Najbardziej popularną inwestycją Greenbud jest osiedle Zielone Rabowice oraz jego kontynuacja w kilku etapach, czyli Zielone Rabowice II. W ramach tych projektów swoje domy wybrało łącznie ponad 100 rodzin. Kolejna część osiedla jest w budowie. 

W III kwartale 2019 Greenbud ogłosił premierę Nowego Jasina. W ramach I etapu inwestycji przy ulicy Wrzesińskiej w Jasinie powstanie siedem domów w zabudowie czterolokalowej. W ofercie znajdują się dwa warianty architektoniczne. Pierwsze z nich to 12 domów, o powierzchni około 90 m kw. z dwoma miejscami postojowymi oraz w opcji z ogrodem do 90 m kw. Drugie zaś to 16 mieszkań o metrażu 59,14 m kw. lub 62,89 m kw., do których przypisano po dwa garaże oraz ogrody do 181 m kw. – Proponujemy nowy typ budynku, będący idealnym rozwiązaniem projektowym między domem a zabudową wielorodzinną. W Nowym Jasinie stawiamy na przemyślane projekty z możliwościami zmian lokatorskich i to klient decyduje, jak będzie wyglądać mieszkanie – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development.

Przestrzeń na nowo

Greenbud Development tym samym uzupełnia propozycję deweloperów w okolicach Swarzędza. Do tej pory brakowało mieszkań 59 i 63 m kw. ale w tak niewielkiej zabudowie – w każdym budynku znajdą się tylko cztery lokale. – Przestrzeń każdego z nich zaprojektowaliśmy w ciekawy sposób. Przykładowo w przestrzeni mieszkalnej 59 m kw. znajdzie się pokój dzienny z aneksem i łazienka na I piętrze oraz dwa pokoje, łazienka na drugim. Na parterze mieszkańcy będą mieć do dyspozycji dwustanowiskowy garaż, co jest dodatkowym udogodnieniem – opisuje Kinga Błaszkowiak. Taki układ pomieszczeń sprawia, że w tej samej powierzchni odnajdą się zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi. Alternatywnie, zamiast dodatkowej sypialni można przygotować gabinet do pracy, pokój dziecięcy lub po prostu garderobę.

Mieszkania w Nowym Jasinie stanowią ciekawą alternatywę wobec osiedli w Poznaniu, w dodatku w przystępnej cenie od 309 tys. zł brutto. Trwają prace budowlane, a planowany termin ich zakończenia to koniec 2020. Wówczas pierwsi mieszkańcy będą odbierać klucze do swoich domów.

Omnie Magdalena Więch

Avatar