W Chinach wzrasta zainteresowanie Polskimi nieruchomościami

W Chinach wzrasta zainteresowanie Polskimi nieruchomościami
Możliwość komentowania W Chinach wzrasta zainteresowanie Polskimi nieruchomościami została wyłączona, 06/09/2013, przez␣, w␣Azja, Europa, Headline, komercyjne, marketing nieruchomości, nieruchomości, świat

Na początku tego tygodnia na zaproszenie Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ) Polskę odwiedziła delegacja z Guangzhou Pearl River Enterprises Group, państwowej spółki działającej na rynku nieruchomości. Podczas spotkania rozmawiano o rynku nieruchomości w Polsce — wpływie spowolnienia gospodarczego, przepisach prawnych i średnich cenach nieruchomości w Warszawie, a także o kwestiach związanych z rozwojem infrastruktury hotelowe oraz sposobami finansowania nieruchomości.

— Przygotowaliśmy prezentację dotyczącą rynku nieruchomości wraz z argumentami, dlaczego warto w Polsce inwestować. Wywarła bardzo dobre wrażenie na gościach — mówi Andrzej Szewczyk, zastępca dyrektora departamentu promocji gospodarczej PAIIZ.

Przedstawiciele chińskiej grupy byli zainteresowani budową hotelu dla turystów z Chin, a także inwestycjami w polskim sektorze turystycznym oraz nawiązaniem współpracy z polskimi firmami. Jak można sobie nie sięgnie jakoś nie jestem do tego w ogóle przekonana.

Źródło:

http://www.pb.pl/

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.