Urządzanie domu w stylu ekologicznym

Możliwość komentowania Urządzanie domu w stylu ekologicznym została wyłączona, 25/03/2013, przez␣, w␣apartamenty, architektura i design, domy, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

4745690-mieszkanie-643-482Tak mogą wyglądać wnętrza wykończone naturalnymi materiałami – zachęcają coraz częściej projektanci wnętrz. Ale myli się ten, kto uważa, że jest to styl wiejski lub – jak chcą niektórzy – rustykalny. Z powodzeniem styl eko, o którym mowa, sięga także po elementy bardziej współczesne.

Istotę stylu ekologicznego można sprowadzić do kilku słów: prostota, naturalne materiały i kolory ziemi. Można go bowiem łączyć z elementami nowoczesnymi, w tym m.in. ze szkłem – pochodzącym w tym przypadku z recyklingu. W praktyce jednak najczęściej oznacza to wykorzystanie surowego drewna i prawdziwego kamienia. W grę wchodzi także sięgnięcie po takie materiały, jak m.in. len, wiklina i bawełna. Jeśli mowa jest z kolei o meblach, to jeśli nie są one rattanowe – bo przecież nie każdy lubi – to powinny mieć przynajmniej drewnianą ramę lub drewniane obramowanie.

Źródło:

http://www.dziennik.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.