Umowa na wykonanie kolejnego odcinka S8 podpisana

Umowa na wykonanie kolejnego odcinka S8 podpisana
Możliwość komentowania Umowa na wykonanie kolejnego odcinka S8 podpisana została wyłączona, 03/02/2016, przez␣, w␣budownictwo, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, mazowieckie, podlaskie

Firma POLAQUA i GDDKiA podpisały w Białymstoku umowę na wykonanie odcinka S8 od obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej do granicy województw mazowieckiego i podlaskiego. Budowa ponad 9-kilometrowego odcinka będzie kosztowała prawie 249 mln zł.

Kilka dni temu podpisano umowę na wykonanie odcinka od Wyszkowa do Poręby, którego wykonawcą jest firma Skanska. POLAQUA ma zakończyć prace nad budową odcinka w III kwartale 2018 roku. Będzie on dwujezdniowy , z 4 wiaduktami, przejściami dla zwierząt i kładką dla pieszych. S8 Warszawa – Białystok ma być gotowe do końca 2020 roku.

Wczoraj wojewoda mazowiecki wydał zgodę na budowę odcinka obwodnicy Marek od Kobyłki do Radzymina. To również fragment trasy S8 Warszawa – Białystok.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło: portalsamorzadowy.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.