Ul. Nowolazurowa w Warszawie już otwarta

Ul. Nowolazurowa w Warszawie już otwarta
Możliwość komentowania Ul. Nowolazurowa w Warszawie już otwarta została wyłączona, 16/10/2015, przez␣, w␣Bemowo, budownictwo, deweloperzy, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, Warszawa, Włochy

Zakończyła się budowa drugiego odcinka ul. Nowolazurowej w Warszawie. To ponad kilometr nowej drogi, 2 km ścieżek rowerowych, nowe rondo, 2 wiadukty, 250 krzewów, 16 000 m kw. trawników. Wartość prac wyniosła blisko 67,3 mln zł netto.

Budowa pierwszego odcinka o długości ok. 2,6 km zakończyła się w 2013 roku. Drugi odcinek, który w  oddano do ruchu wczoraj, obejmuje blisko 0,5-kilometrowy fragment od ul. Ks. Juliana Chrościckiego do ul. Połczyńskiej. Generalnym wykonawcą była Skanska.

Spółka przebudowała również 0,6-kilometrowy odcinek drogi w ciągu ul. Połczyńskiej, wybudowała rondo na skrzyżowaniu ulic Nowolazurowej z Połczyńską oraz dwa niezależne wiadukty drogowe nad terenami PKP. Wiadukty połączyły dwie dzielnice Włochy oraz Bemowo.

Więcej informacji o nowych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: skanska.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.