Tryton Business House ma pozwolenie na użytkowanie

Tryton Business House ma pozwolenie na użytkowanie
Możliwość komentowania Tryton Business House ma pozwolenie na użytkowanie została wyłączona, 29/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, Gdańsk, Headline, komercyjne

Tryton Business House, biurowiec zlokalizowany w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że dostarczyliśmy na trójmiejski rynek 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W budynku działają już firmy: Kainos Software, PGS Software, a także EY – dawniej Ernst & Young – międzynarodowa firma audytorsko-doradcza.” –  mówi Mirosław Nowak, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Biura w Tryton Business House wynajęły do tej pory wspomniane EY, Kainos Software, PGS Software, a także firma Ciklum. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi obecnością w Trytonie.

Tryton Business House to nowoczesny budynek biurowy klasy A. Biurowiec dysponuje własnym parkingiem podziemnym i miejscami postojowymi dla 262 samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści mają także do dyspozycji prysznice, szatnie i suszarnie. Tryton Business House to budynek o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna ma 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Część wspólną stanowi jednokondygnacyjny hall – łącznik spinający funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny.

Sprawdź ceny najmu lokali biurowych

źródło i fot.: echo.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.