Trwają prace w trzech budynkach Enklawy Winogrady

Trwają prace w trzech budynkach Enklawy Winogrady
Możliwość komentowania Trwają prace w trzech budynkach Enklawy Winogrady została wyłączona, 13/08/2019, przez␣, w␣Headline

Na poznańskich Winogradach powstaje osiedle mieszkaniowe o nazwie Enklawa Winogrady. U zbiegu ulic: Czarna Rola i Pasterska „rosną” jednocześnie trzy budynki wielorodzinne,
w których znajdzie się łącznie 120 mieszkań. 

Budynek A z lokalami handlowo-usługowymi

W budynku A, zlokalizowanym przy ulicy Czarna Rola, postawiono ściany parteru i pierwszego piętra. Pracownicy budowlani ułożyli strop i rozpoczynają realizację murów kolejnej kondygnacji. W tej części osiedla, na parterze zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe: pierwszy z nich o metrażu 54 mkw., a drugi o powierzchni 202 mkw. W budynku B gotowe są ściany hali garażowej, a także wylano nad nią strop. Pod trzecią częścią osiedla, czyli pod budynkiem C, gotowa jest hala garażowa na auta mieszkańców, a także dwie kondygnacje mieszkalne, razem z balkonami i wykonanym stropem nad tymi poziomami. Budynek systematycznie pnie się w górę, aż do przewidzianej piątej kondygnacji. – Naszym zamierzeniem jest stworzyć osiedle, które będzie wyróżniać się na mapie inwestycji deweloperskich w Poznaniu. Proponujemy zabudowę wielorodzinną z pięcioma kondygnacjami w budynkach B i C, gdzie znajdzie się po 51 lokali. Natomiast pierwsza część osiedla, czyli budynek A, będzie liczyć jedynie trzy poziomy, na których łącznie zostanie przygotowanych 18 mieszkań –  mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. 

Co warte podkreślenia, w ramach inwestycji powstanie zielony, wewnętrzny dziedziniec z elementami małej architektury, plac zabaw i trzy rowerownie. Uzupełnieniem całości projektu będzie 113 drzew formowanych, które zostaną dodatkowo nasadzone na terenie osiedla, a także w bliskim otoczeniu. – Tak postrzegamy enklawę zieleni blisko centrum miasta i nasza inwestycja jest realizacją tej idei – podkreśla Krystian Cebulski. Dodatkowo ważne będą części wspólne wewnątrz budynku, które zostaną przygotowane w podwyższonym standardzie. 

Inwestycja przy ulicy Czarna Rola w Poznaniu.

Mieszkania w sprzedaży

Wraz z pracami budowlanymi, trwa także sprzedaż lokali mieszkalnych. Do dyspozycji klientów są mieszkania o powierzchni 38 – 126 mkw., w tym sporo dostępnych mieszkań 3-pokojowych o większym lub mniejszym metrażu, idealnych dla rodzin. Dodatkowo inwestor oferuje miejsca parkingowe naziemne oraz w hali garażowej. Osiedle powstaje u zbiegu ulic: Czarna Rola i Pasterska. Zakończenie prac inwestor przewiduje na IV kwartał 2020.

Omnie Magdalena Więch

Avatar