Trwa przedsprzedaż nowego budynku w ramach inwestycji Wyspa Solna

Trwa przedsprzedaż nowego budynku w ramach inwestycji Wyspa Solna
Możliwość komentowania Trwa przedsprzedaż nowego budynku w ramach inwestycji Wyspa Solna została wyłączona, 08/09/2021, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Drugi etap ekskluzywnego kompleksu Wyspa Solna w Kołobrzegu został oddany do użytku. Z sukcesem zakończona została także sprzedaż mieszkań w tej fazie projektu. W związku z tym uruchomiono przedsprzedaż kolejnego, trzeciego etapu. Będzie on realizowany w trzech fazach. Do oferty wprowadzono aktualnie 87 mieszkań w ramach budynku położonego przy samym Kanale Drzewnym, z których już 35% jest objętych umowami rezerwacyjnymi. 

Z sukcesem zakończyliśmy budowę oraz sprzedaż drugiego etapu Wyspy Solnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie przedsprzedaży kolejnego etapu. Tempo z jakim zawieramy umowy rezerwacyjne bardzo nas cieszy. Aktualnie 35% dostępnych lokali mamy już zakontraktowanych przy przedsprzedaży rozpoczętej niespełna miesiąc temu. Nasza oferta to znakomita okazja na zakup atrakcyjnej nieruchomości wakacyjnej w jednym z najpopularniejszych polskich kurortów – mówi Adrian Kornas, Prezes Zarządu Wyspa Solna.

Wyspa Solna to wyjątkowa inwestycja położona w atrakcyjnej części Kołobrzegu, między Kanałem Drzewnym a rzeką Parsętą. Lokalizacja w spokojnej, zielonej enklawie, a zarazem w centrum miasta, zapewnia dostęp do rozrywek na wyciągnięcie ręki, umożliwiając jednocześnie relaks i prywatność. Szczególnie, że nieruchomość od plaży dzieli zaledwie kilkunastominutowy spacer.

W ramach Wyspy Solnej powstanie w sumie pięć budynków, w których znajdzie się łącznie 450 mieszkań. W pierwszym zakończonym już etapie oddano do użytkowania 50 lokali. Drugi etap oddany do użytkowania ponad miesiąc temu dostarczył kolejne 104 mieszkania. Trzeci etap obejmie łącznie trzy budynki, a w aktualnie trwającej przedsprzedaży nabywcy mogą wybierać spośród 87 mieszkań w budynku położonym przy samym Kanale Drzewnym, o powierzchniach od 28 do 74 mkw. Do wszystkich – w zależności od kondygnacji – przynależą przestronne tarasy, balkony lub ogrody. Z apartamentów w skrzydle południowo-zachodnim rozpościerał się będzie malowniczy widok na pobliski kanał. 

Mieszkania w trwającej obecnie, ograniczonej czasowo, przedsprzedaży trzeciego etapu Wyspy Solnej dostępne są w promocyjnej cenie i zaczynają się od 8 800 zł/mkw., a kończą na blisko 13 000 zł/mkw.

Kupno mieszkania na Wyspie Solnej to godna przemyślenia propozycja zakupu nieruchomości na wynajem dla turystów, a także sposób na ochronę oszczędności przed rosnącą inflacją. Ze względu na ograniczoną podaż działek w okolicy ujścia Parsęty i Kanału Drzewnego, Wyspa Solna to jeden z ostatnich projektów, jakie powstaną w tak atrakcyjnej części miasta. 

Każdy kolejny etap inwestycji rozwija infrastrukturę kompleksu czyniąc go coraz bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Z szeregu udogodnień mogą korzystać mieszkańcy oraz wynajmujący. Aktualnie powstaje strefa wellness z zadaszonym basenem o powierzchni 50 mkw. z sauną, jacuzzi oraz salą fitness. Na terenie inwestycji przewidziana jest także zewnętrzna siłownia, a między budynkami pojawią się ażurowe pergole oraz plac zabaw dla najmłodszych. Obiekt zostanie obsadzony roślinnością o gatunkach właściwych dla Pomorza Zachodniego. Do dyspozycji użytkowników Wyspy Solnej będą także łącznie 564 miejsca postojowe – naziemne i podziemne w dwukondygnacyjnym garażu z komórkami lokatorskimi. 

Kołobrzeg to jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu. Jego znakiem rozpoznawczym są szerokie, piaszczyste plaże i słynne 220-metrowe molo. Uzdrawiający wpływ lokalnego klimatu znany jest od dawna – występują tu źródła wody mineralnej, solanki oraz bogate pokłady borowiny. W mieście i okolicach funkcjonuje blisko 30 kompleksów uzdrowiskowych. Kołobrzeg jest również miejscem wielu letnich festiwali muzycznych i koncertów. Miłośnicy sportów wodnych z pewnością docenią rozbudowaną ofertę lokalnych marin oraz Portu Jachtowego. W mieście nie brakuje także dodatkowych atrakcji: oceanarium, liczne muzea, port morski czy dziesiątki restauracji serwujących świeże bałtyckie ryby. 

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie http://wyspasolna.pl/.

Bieżąca oferta dostępna jest także na stronie https://vacationinvestments.pl/ 

Omnie Katarzyna Maciak

Avatar