Trakt Lubelski wymaga remontu

Trakt Lubelski wymaga remontu

Jak ustalili dziennikarze tvnwarszawa.pl Trakt Lubelski nadaje się do natychmiastowej modernizacji. Stan ulicy pogorszył się po zeszłorocznej wymianie kanalizacji.

Drogowcy zapewniają, że naprawy prowadzone są na bieżąco, choć planowany jest większy remont trasy. Rozpoczęcie prac potwierdza Roman Bugaj z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji: – Chcielibyśmy jeszcze w tym roku je rozpocząć, ale nie mogę podać dokładnego terminu. Po uzgodnieniu szczegółów projektu, ogłosimy przetarg.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Thunderman83 (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.

Jeden komentarz

  1. Luty 10th, 2013 0:20

    w Redzikowie, Bruskowie Wielkim i Lubuczewie. Kanalizacje wybudowano w Gr±sinie i Krępie. Rok póĽniej rozpoczęto budowę kanalizacji we Włynkówku. W Bierkowie, Kukowie i Bruskowie Wielkim wykonano przył±cza wodno-kanalizacyjne. W roku 2000 prace kanalizacyjne prowadzono we Włynkowie, Strzelinie i Strzelinku. W zeszłym roku roboty prowadzono w Wielichowie, Gałęzinowie i Głobinie. W roku bież±cym kanalizacja powstała w Wieszynie, Karżcinie i Bydlinie, na osiedlu w Lubuczewie oraz w Jezierzycach. Do kanalizacji podł±czone zostan± budynki PKP w Jezierzycach. Wykonana została dokumentacja techniczna na kanalizację Wrze¶cia, Stanięcina i Wiklina.