Toruńska Vita – nowa inwestycja Develii w stolicy

Toruńska Vita – nowa inwestycja Develii w stolicy
Możliwość komentowania Toruńska Vita – nowa inwestycja Develii w stolicy została wyłączona, 18/11/2021, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Develia, jeden z największych deweloperów w Polsce, nie zwalnia inwestycyjnego tempa. Rusza właśnie przedsprzedaż 196 mieszkań w projekcie Toruńska Vita, nowej propozycji firmy na warszawskim Targówku.

Obraz zawierający budynek, zewnętrzne, blok mieszkalny, budynek administracji publicznej

Opis wygenerowany automatycznie

Osiedle Toruńska Vita

Toruńska Vita, nowa inwestycja Develii, zlokalizowana jest przy ulicy Toruńskiej 92 na stołecznym Targówku, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. 

W czteropiętrowym budynku o prostej, neomodernistycznej architekturze powstanie w sumie 196 lokali o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 105 m kw.) i przemyślanych rozkładach, umożliwiających wykorzystanie powierzchni w najbardziej efektywny sposób. Projekt charakteryzuje szeroka paleta dostępnych mieszkań – od kawalerek z aneksem sypialnym po przestronne, 4-pokojowe lokale. W każdym z nich zaprojektowano balkon, a w parterowych – ogródek. Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. 

Toruńska Vita to idealna propozycja dla ludzi młodych, którzy chcą mieć dostęp do możliwości, jakie oferuje duża metropolia. Bliskość obiektów sportowych i terenów zielonych sprawiają, że jest to również ciekawy wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Warto także zauważyć, że lokalizacja z dobrym dojazdem do innych części miasta, w okolicy z rozwiniętą infrastrukturą czyni z projektu Toruńska Vita atrakcyjną opcję inwestycyjną – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Mieszkańcy osiedla Toruńska Vita będą mogli korzystać z rozwiniętej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej Targówka – w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, placówki ochrony zdrowia, punkty usługowe, szkoły czy przedszkola. Bliskość wchodzącej w skład obwodnicy Warszawy Trasy Toruńskiej zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do innych dzielnic stolicy. Osoby preferujące transport publiczny mają do dyspozycji liczne linie autobusowe i tramwajowe, a w nieodległej przyszłości także II linię metra (stacja Kondratowicza). Sąsiedztwo Parku Bródnowskiego stwarza idealne warunki do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się również boisko piłkarskie, pływalnia i lodowisko. 

Ukończenie inwestycji Toruńska Vita planowane jest na I kwartał 2024 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Architekci Dawidczyk & Partnerzy. Ceny zaczynają się już od 9500 zł za metr kwadratowy.

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce. W ciągu 15 lat działalności firma zrealizowała 36 osiedli, składających się w sumie z 98 etapów inwestycyjnych – to ponad 13 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 700 tys. metrów kwadratowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Omnie Katarzyna Maciak

Avatar