TBA Express w Prologis Park Wrocław V

TBA Express w Prologis Park Wrocław V
Możliwość komentowania TBA Express w Prologis Park Wrocław V została wyłączona, 20/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, magazynowe, Wrocław, wynajem

Firma kurierska Tba EXPRESS podpisała umowę najmu powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie Prologis Park Wrocław V. Najemca zajmie blisko 6 000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 200 mkw., które zostaną przeznaczone na część biurową. Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych doradzał najemcy w procesie negocjacji umowy.

Tba EXPRESS na rynku usług kurierskich, ekspresowych i pocztowych (KEP) obecne jest od 10 lat. Od samego początku działalności firma stawia na zrównoważony rozwój oparty na trzech filarach.tj.: przesyłki ekspresowe, logistyka magazynowa i e-commerce. TbaEXPRESS przewodzi na rynku KEP w integracji kompleksowych rozwiązań logistycznych z działaniami IT. Dzięki bogatej ofercie produktowej i możliwościom jakie daje specjalistyczne oprogramowanie, już dziś klient ma możliwość realizacji każdej potrzeby logistycznej niezależnie od miejsca prowadzonej działalności. Przejawem skuteczności działań jest fakt uruchomienia od II kwartału 2015 własnej sieci kurierskiej opartej na 21 Oddziałach i Centralnej Sortowni zlokalizowanej w Łodzi.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów i potencjał rynku firma powiększa sieć o kolejne lokalizacje magazynowe na najbardziej strategicznych rynkach. Najnowszym rozwiązaniem dedykowanym dla klientów e-commerce jest możliwość nadawania i odbierania paczek w ponad 4 tysiącach punktów na terenie Polski. Kolejne punkty nadań i odbioru będą włączane stopniowo w 2015 i 2016 roku aby osiągnąć cel 15-stu tysięcy lokalizacji. Powierzchnia magazynowa w Prologis Park Wrocław V zostanie przygotowana zgodnie z wytycznymi najemcy i oddana do użytkowania w III kwartale 2015 roku. Będzie to trzeci magazyn firmy zlokalizowany w Polsce.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.