Taniej zamieszkać w grupie

Taniej zamieszkać w grupie
Możliwość komentowania Taniej zamieszkać w grupie została wyłączona, 29/08/2012, przez␣, w␣Białystok, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Olsztyn, porady, Poznań, raporty, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, wynajem

W ostatnich latach wynajem mieszkań trzypokojowych jest dla studentów najtańszą formą zakwaterowania. W zależności od rozkładu i powierzchni mieszkania może tu znaleźć miejsce od trzech do pięciu osób.

Także w tym segmencie najtańsze mieszkania na wynajem znajdują się w Toruniu (1380 zł) i Bydgoszczy (1460 zł). Poza Warszawą (średnia 2900 zł), Wrocławiem (2080 zł) i Krakowem (2100 zł) cena wynajmu mieszkania trzypokojowego nie przekracza 2000 zł.

We Wrocławiu mieszkanie trzypokojowe uda się znaleźć taniej niż za 2000 zł (np. Psie Pole). W centrum miasta należy przygotować się na znacznie wyższe ceny – np. wynajem trzech pokoi na Starówce to koszt 2615 zł. W Poznaniu również można bez problemu znaleźć trzypokojowe mieszkanie za mniej niż 2000 zł. Wyjątkiem są lokalizacje w Centrum i na Starówce (2200 zł). Z kolei w Katowicach ceny powyżej 2000 zł występują w Brynowie, a w Łodzi jedynie w Śródmieściu. W stolicy jedynie na Białołęce i na Bródnie można liczyć na koszty niższe niż 2000 zł. Na Mokotowie, w Śródmieściu, Wilanowie i Żoliborzu ceny ofertowe przekraczają nawet 3000 zł.

źródło: www.szybko.pl

 

Tagi:␣
front

Omnie Marcin Jańczuk

Avatar
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej i Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami. 10 lat doświadczenia w branży nieruchomości (m.in. pośrednictwo, wyceny i analizy nieruchomości). Dyrektor w Metrohouse S.A. Współautor Raportu Polski Rynek Nieruchomości. Stały współpracownik mediów, bloger: mieszkaniowy.bblog.pl oraz okiemmetrohouse.wordpress.com.