Szybko.pl rozdaje zaproszenia na Targi Mieszkań i Domów

Szybko.pl rozdaje zaproszenia na Targi Mieszkań i Domów
Możliwość komentowania Szybko.pl rozdaje zaproszenia na Targi Mieszkań i Domów została wyłączona, 02/09/2013, przez␣, w␣apartamenty, domy, Headline, inwestycje, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań

Szukasz mieszkania w Poznaniu? Portal nieruchomości Szybko.pl rozdaje na swojej stronie na Facebooku dziesięć podwójnych zaproszeń na Targi Mieszkań i Domów właśnie w Poznaniu! Trafią one do PIERWSZYCH 10-ciu osób, które udostępnią i polubią wpis konkursowy. W komentarzu należy pozostawić adres e-mail, na który zostaną wysłane zaproszenia.

Link do strony konkursu:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539281049453646&set=a.208006219247799.44720.126681814046907&type=1&theater

O samych targach

Targi to przegląd pełnej oferty deweloperów budujących na terenie Poznania i okolic. Warto zarezerwować sobie weekend 7 i 8 września i odwiedzić halę nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szeroki wybór ofert mieszkań i domów, doradcy finansowi, pośrednicy obrotu nieruchomościami, wartościowe bezpłatne prelekcje to główne atrakcje jesiennej edycji targów. Nie trzeba marnować czasu by odwiedzać biura sprzedaży poszczególnych deweloperów oraz banki – można to zrobić w jednym miejscu i czasie właśnie na targach. Zamiast przeglądać portale i wertować gazety – warto spotkać się bezpośrednio z wystawcami i uzyskać informacje o inwestycji z pierwszej ręki, a nawet wynegocjować rabat!

Więcej informacji na temat nowych inwestycji mieszkaniowych znajdziecie na naszym portalu www.szybkoinwestycje.pl

 

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.