Szybko.pl na Targach Mieszkań i Domów w Gdańsku

Szybko.pl na Targach Mieszkań i Domów w Gdańsku
Możliwość komentowania Szybko.pl na Targach Mieszkań i Domów w Gdańsku została wyłączona, 13/09/2013, przez␣, w␣Gdańsk, Gdynia, Headline, marketing nieruchomości, miasta, Sopot

Warto zarezerwować sobie nadchodzący weekend w godz. 10.00-17.00 i odwiedzić Amber Expo. W jednym miejscu i jednym czasie można zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Szeroki wybór ofert mieszkań i domów, doradcy finansowi, pośrednicy obrotu nieruchomościami, wartościowe i bezpłatne prelekcje – to główne atrakcje jesiennej edycji targów.

 Szczególnie polecamy stoisko portalu nieruchomości Szybko.pl (miejsce G2 – po prawej stronie od wejścia głównego), na którym zostaną zaprezentowane między innymi nowe mapy cen mieszkań na obszarze Trójmiasta pochodzące z serwisu www. ceny.szybko.pl. , które w dużej mierze mogą ułatwić poszukiwanie mieszkania pod kątem cenowym. Mapy można będzie zobaczyć w dowolnym przybliżeniu i z dużą dokładnością oszacować wartość nieruchomości w konkretnym miejscu Trójmiasta. Dodatkowo dla wszystkich uczestników targów Szybko.pl przewidziało konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będą się odbywały, co godzinę, począwszy od godziny 11, a zagadki dotyczące cen nieruchomości będzie prezentował targowy radiowęzeł.. Wszystkie odpowiedzi na pytania konkursowe będzie można znaleźć na mapach cenowych dostępnych na stoisku portalu.

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.