Świąteczny Włocławek

Świąteczny Włocławek
Możliwość komentowania Świąteczny Włocławek została wyłączona, 25/12/2014, przez␣, w␣architektura i design, Headline, komercyjne, kujawsko-pomorskie

Włocławska Wzorcownia również rozbłysła świątecznymi ozdobami. Iluminacja oparta jest na energooszczędnym oświetleniu LED. Iluminacja fasady budynku głównego tworzy efekt „opakowania” części budowli wielką, barwną wstęgą nawiązując w ten sposób do świątecznego prezentu.

Plac Grodzki, na którym znajduje się centrum handlowe Wzorcownia przystrojono oświetleniem rozmieszczonym zarówno na drzewkach, jak i na fasadach pozostałych budynków. Na Placu stoi również udekorowana 8-metrowa choinka. Iluminacja została zrealizowana w znacznej części przez firmę Multidekor.

Wewnątrz galerii również znajdują się ozdoby świąteczne. Oprócz tradycyjnych bombek i „anielskich włosów” znajdują się złote donice wypełnione kolorowymi dekoracjami i światełkami. Przestrzeń eventowa dla dzieci została zaaranżowana na wzór chatki Św. Mikołaja.

Źródło: www.propertynews.pl

 

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.