Sukces przestrzeni O4

Sukces przestrzeni O4
Możliwość komentowania Sukces przestrzeni O4 została wyłączona, 09/08/2015, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, ceny, deweloperzy, Gdańsk, Headline, inwestycje, komercyjne, nieruchomości, wynajem

Po kilku miesiącach od otwarcia w przestrzeni O4 zajęte zostały wszystkie powierzchnie biurowe. Przestrzeń O4 znajduje się w budynku Olivia Four, jednym z pięciu należących do kompleksu Olivia Business Centre.

Na parterze O4 dostępne jest multimedialne centrum konferencyjne, natomiast na pierwszym piętrze mieszczą się rożnej wielkości powierzchnie biurowe, przestrzeń coworkingowa z biurkami do wynajęcia na godziny i część socjalna. O4 to projekt oferujący unikalne wartości dla firm i projektów biznesowych na różnych etapach rozwoju.

W otwartej 3 miesiące temu przestrzeni wynajęte zostało już 100% dostępnych powierzchni biurowych. Swoje miejsce znalazło tam 30 małych i średnich firm, wynajmujących biura już od 16 mkw. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ofertą, rozpoczęto prace projektowe i budowlane nad kolejnym piętrem. Aranżacyjnie będzie różnić się od obecnie użytkowanej przestrzeni. Otwarcie nastąpi we wrześniu br.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.