Stadion Narodowy z nową nazwą

Stadion Narodowy z nową nazwą
Możliwość komentowania Stadion Narodowy z nową nazwą została wyłączona, 20/07/2015, przez␣, w␣Headline, infrastruktura, inwestycje, Praga, publiczne, Warszawa

Od teraz Stadion Narodowy nosi nazwę PGE Narodowy. PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie.

Umowa między spółką PL.2012+, a PGE Polską Grupą Energetyczną będzie obowiązywała do 10 października 2020 roku.

W ciągu trzech lat Stadion Narodowy trafił do piątki najlepiej zarządzanych stadionów w Europie. Razem z PGE wykorzystamy wszystkie atuty naszych marek tworząc zupełnie nową jakość – PGE Narodowy. Nie ma drugiego obiektu, który byłby w stanie wygenerować tak dużo pozytywnej energii. To wszystko sprawia, że jest to partnerstwo zwycięskie dla obu stron i modelowa umowa naming rights – komentuje Tomasz Półgrabski, prezes spółki PL.2012+.

Umowa z PL.2012+ to kolejny krok do zrealizowania naszego głównego celu działań marketingowych, czyli osiągnięcia takiego poziomu świadomości i rozpoznawalności marki PGE, by każdy Polak nie tylko znał markę PGE, ale przede wszystkim chciał być jej klientem. PGE, jako największa grupa kapitałowa w branży elektroenergetycznej, zgodnie ze swoją strategią komunikacji wspiera największe i najbardziej prestiżowe projekty w Polsce. PGE Narodowy jest jednym z nich. Na całym świecie najlepsi łączą siły z najlepszymi – mówi Marek Woszczyk, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Źródło: e-biurowce.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.